Acest job a fost publicat in urma cu peste 40 de zile...
 ASISTENT VANZARI / COMERCIAL
la ACTIV RECRUITMENT GRUP in Bucuresti (Data adaugarii: 16-09-2016)
0 candidati

Responsabilitati
Oferire suport echipei de vanzari
Transmitere comenzi catre furnizorii externi
Procesarea comenzilor clientilor
Asigurarea relatiei cu transportatorii si cu depozitul
Evidenta stocurilor (intrari / iesiri) ; procesarea documentelor aferente livrarilor (facturi, note delivrare ) ; Introducerea datelor in softul personalizat.

Contractul se va face pe o perioada de 2 ani. Dupa aceasta perioada exista posibilitatea prelungirii acestuia

Cerinte
Experienta anterioara intr-un domeniu similar / PE UN POST SIMILAR
Cunostinte foarte bune de limba engleza
Cunostinte foarte bune de calculator (operare) ;
Persoana organizata, comunicativa, placuta, care doreste sa invete si sa acumuleze experienta.

Beneficii Oferite
Training oferit de catre companie
BONURI DE MASA, SERVICII MEDICALE (ABONAMENT MEDICOVER)

CONTACT:oana.visan@activrecruitment.ro

 Recomanda job-ul unui prieten
 Crezi ca anuntul e fals? Raporteaza-l!
 Vizualizari: 819