Acest job a fost publicat in urma cu peste 40 de zile...
 Assistant Manager
la DCTAX SRL in Bucuresti (Data adaugarii: 16-01-2014)
14 candidati

Cerințele postului:

Studii:
 absolvent studii superioare.

Cunoștințe necesare:
 să poată comunica verbal și în scris in limba engleză;
 să posede cunoștințe de calculator (Microsoft Office, Microsoft Outlook).

Aptitudini:
 capacitate de a prelucra informațiile, de a le interpreta și de a le valorifica;
 capacitatea de a lucra în echipă;
 orientare spre identificarea problemelor și a soluțiilor relevante pentru rezolvarea acestora;
 claritate și coerență în exprimarea scrisă și orală;
 buna planificare și organizare.

Responsabilități:

 întâmpinarea vizitatorilor și activități de protocol;
 preluarea apelurilor telefonice;
 administrarea corespondenței prin postă cu colaboratorii companiei (clienți, furnizori, autorități publice);
 ținerea agendei zilnice a Managerului General;
 pregatirea și actualizarea bazelor de date / evidențelor companiei;
 administrarea relației cu furnizorii companiei:
o negocierea contractelor, conform indicațiilor oferite de superiori;
o administrarea comenzilor către furnizori cu privire la necesarul de papetărie și alte consumabile necesare desfășurării activității în condiții optime;
o menținerea unei bune comunicări cu furnizorii în vederea funcționării optime a multifuncționalelor, rețelei de internet și telefonie, a paginii de Internet a companiei, a sistemului de alarmă, a sistemului de încălzire, etc ale biroului, etc;

Progam zilnice: 9:00 – 18:00

Beneficii
salariu atractiv, telefon de serviciu, mediu de lucru dinamic, perspective de dezvoltare profesionala

 Recomanda job-ul unui prieten
 Crezi ca anuntul e fals? Raporteaza-l!
 Vizualizari: 1940
178 joburi in total

  Part-time: 14 joburi
  Full-time: 164 joburi
Ai vazut recent