Acest job a fost publicat in urma cu peste 40 de zile...
 RECEPTIONIST- CENTRU MEDICAL
la ACTIV RECRUITMENT GRUP in Bucuresti (Data adaugarii: 05-07-2012)
69 candidati

Companie angajatoare:
Centru medical ce ofera urmatoarele servicii: Specialitati medicale( andrologie, dermatologie, endocrinologie, gastroenterologie, ginecologie, medicina de familie, medicina interna, neurologie, pediatrie si psihiatrie), Medicina muncii, precum si analize medicale de laborator si imagistica.

Responsabilitati:
Intampina pacientii si ofera informatii
Receptioneaza si redirectioneaza apeluri telefonice, transmite mesaje
Completeaza formularele specifice
Inregistreaza date in calculator
Incaseaza contravaloarea serviciilor medicale
Programeaza pacientii conform serviciilor solicitate
Ajuta la rezolvarea problemelor ridicate de pacienti, oferind solutii corespunzatoare
Arhiveaza diverse documente, distribuie si claseaza corespondenta, transmitere fax-uri.

Cerinte
Studii medii/superioare
Experienta de lucru minim 1 an pe un post similar Experienta in relatiile cu pacientii reprezinta un avantaj
Cunostinte medii de limba engleza
Abilitati excelente de comunicare si orientare catre pacient
Capacitate de concentrare a atentiei
Persoana dinamica, responsabila, serioasa;

CONTACT: oana.visan@activrecruitment.ro

 Recomanda job-ul unui prieten
 Crezi ca anuntul e fals? Raporteaza-l!
 Vizualizari: 3393